ALARMPROJEKT

Firma instalatorska z okolic Warszawy

  1. pl

 

możesz otworzyć drzwi wejściowe z każdego miejsca na świecie,

poprzez sterowanie dostępem za pomocą sieci WiFi

 

Zamki szyfrowe pełnią ważną rolę w kontroli przejścia, ze względu na swoją uniwersalność. Możliwość wprowadzenia kodu pin czy użycia karty/breloka pozwala na kontrolowanie przejścia i nadawanie osobom uprawnień do otwarcia drzwi wyposażonych fabrycznie w pochwyt i elektrozaczep. Oferowany przez nas zamek szyfrowy może łączyć w sobie obydwa sposoby autoryzacji, ale również pozwala na indywidualne ustawienie w zależności od preferencji użytkownika i natężenia ruchu. Może przepuszczać osoby na podstawie przyłożenia uprawnionej karty / breloka lub kodu pin albo dla zwiększenia bezpieczeństwa wymagać obydwu dróg weryfikacji naraz.

W naszej stałej ofercie, dostępny w dwóch gotowych pakietach instalacyjnych: eko i standard z awaryjnym podtrzymaniem zasilania.

Jak? Poprzez sterowanie dostępem za pomocą sieci WiFi i aplikacji dla urządzeń Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, oraz z innych urządzeń mobilnych z przeglądarką wspierającą protokół HTML5.

Korzystając z darmowej aplikacji i transmisji szyfrowanej można bezpiecznie sterować zamkiem elektrycznym w który wyposażone zostały drzwi w domu, w firmie. Można przydzielić dostęp dla wielu osób, gdy jest się w tym samym czasie w zasięgu swojej sieci WiFi, jak też zdalnie z dowolnego miejsca na świecie przy wykorzystaniu Internetu. Dodatkowo, gdy drzwi zostały wyposażone fabrycznie w kontaktron, można przy użyciu tej samej aplikacji sprawdzić, czy drzwi są otwarte czy zamknięte. Można tak postępować z wieloma drzwiami korzystając z tej samej aplikacji. 

W naszej stałej ofercie, dostępny wraz z zamkiem szyfrowym w standardowym pakiecie instalacyjnym z awaryjnym podtrzymaniem zasilania.
System Kontroli Dostępu
umożliwia identyfikację osób i przydzielanie im dostępu do danego obszaru.

Obszar ten pozostaje zamknięty dla osób postronnych. Profesjonalne zaprojektowanie, dobór elementów i wykonanie instalacji są niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa. Nasza firma wykonuje i serwisuje instalacje Kontroli Dostępu na terenie Warszawy i okolic. Skontaktuj się z nami. Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy system odpowiedni dla Twoich potrzeb. Rozwiązania poszczególnych producentów systemów kontroli dostępu różnią jakością, funkcjami i parametrami technicznymi.

Czy wiesz, że możesz również otworzyć drzwi wejściowe z dowolnego miejsca na świecie

Zamek szyfrowy na pin, kartę, brelok
do drzwi zewnętrznych wyposażonych w pochwyt i elektrozaczep.

Bezpłatna wycena

Alarmprojekt na Fecebook
Alarmprojekt na YouTube

© 2017 by Alarmprojekt. Created with WebWave CMS

kontakt

 

tel handlowy: 579.897.579 

Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00 - 18:00

PRODUKTY

INFORMACJE

ALARMPROJEKT