ALARMPROJEKT

Firma instalatorska z okolic Warszawy

  1. pl

 

O firmie

 

Nasza misja i cele


Firma Alarmprojekt została stworzona, aby pomagać ludziom chronić ich mieszkania, domy, firmy, przed kradzieżą, włamaniem, napadem oraz innymi niebezpiecznymi zdarzeniami. Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem.

 

 

Profil firmy

 

 

Oferta Alarmprojekt to dla Nabywców, wygodny sposób na poznanie skutecznych rozwiązań technicznych gwarantujących bezpieczeństwo i ochronę mienia oraz możliwość uzyskania korzystnej oferty sprzedaży z usługą montażu w zabezpieczanej nieruchomości.
 

Oferta Alarmprojekt to dla Firm, oferent innowacyjnych produktów technicznej ochrony mienia oraz platforma partnerska w nowym wymiarze. 

 

 

Informacje o firmie Alarmprojekt są publikowane pod następującymi adresami

alarmprojekt.pl | alarmprojekt.com | alarmprojekt.com.pl

 

Nasza historia

 

 

Jesteśmy obecni na mazowieckim rynku firm technicznej ochrony mienia od 1995r. Nasz dotychczasowy dorobek zawodowy zawdzięczamy właśnie, Państwu, którzy zawierzyliście nam wykonanie tak ważnych instalacji w swoich domach, firmach i którzy polecaliście naszą firmę swojej rodzinie i znajomym. 

 

 

Wartości, którymi się kierujemy to:

 

innowacyjność przy tworzeniu rozwiązań, sumienność w realizacji powierzonego nam zadania, terminowość w dostawach i w realizacji usług, terminowość w regulowaniu zobowiązań finansowych, życzliwość i uprzejmość w stosunkach międzyludzkich. 

 

 

 

Informujemy, że zamieszczone w naszym serwisie teksty i elementy graficzne dotyczące opisywanych produktów i marek są własnością intelektualną producentów prezentowanych wyrobów i zostały zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych. Wszystkie prawa do ich używania, kopiowania są zastrzeżone i chronione prawem autorskim. Kopiowanie tej witryny lub jakiejkolwiek jej części jest zabronione. Alarmprojekt zachowuje i zastrzega sobie prawa własności intelektualnej do tej witryny i wszystkich treści znajdujących się na tej i na pozostałych stronach prowadzonych przez Alarmprojekt.

 

 

Ochrona środowiska 

 

 

Podzespoły elektroniczne

Informujemy, że wymieniane przez nas, zużyte i uszkodzone podzespoły elektroniczne są przekazywane przez naszą firmę do wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się ich utylizacją.

 

Akumulatory i baterie

Akumulator i baterie trzeba wymieniać regularnie, ponieważ w naturalny sposób zużywają się. Wyrzucone na śmietnik lub wysypisko, a tym bardziej porzucone w lesie są niezwykle niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie wyrzucaj ! Nasza firma, bezpłatnie odbierze od Ciebie zużyte źródła energii przy najbliższej usłudze serwisowej.

JEŚLI MOŻESZ PRZYŁĄCZ SIĘ

 

W ciągu ostatnich 50 lat populacja dzikich zwierząt zmniejszyła się o 58%. Tylko wspólnie możemy odwrócić ten proces. Pomóż chronić ginącą przyrodę i zagrożone gatunki.

Alarmprojekt na Fecebook
Alarmprojekt na YouTube

© 2017 by Alarmprojekt. Created with WebWave CMS

kontakt

 

tel handlowy: 579.897.579 

Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00 - 18:00

PRODUKTY

INFORMACJE

ALARMPROJEKT